0

Stacja narciarska w Kluszkowcach

Kluszkowce to wspaniała i bardzo malownicza wieś położona w województwie małopolskim, w powiecie nowatorskim, a dokładniej w gminie Czorsztyn (tuż przy drodze wojewódzkiej nr 969). Wieś jest co prawda mało znana, ale kiedy już fan śnieżnych stoków raz przyjedzie tu na urlop – będzie wracać. W tej jakże małej, uroczej wsi znajduje się bowiem ośrodek narciarski.

Czorsztyn Ski – firma powstała już w 1999 roku. Od tego czasu, ośrodek wciąż się rozwija i wciąż wzbogaca swoją ofertę. W Zimowym sezonie na przełomie 2018/2019 roku, Czorsztyn-ski ma w swojej ofercie takie atrakcje jak: 8 wyciągów narciarskich (w tym dwie kolejki krzesełkowe), 3 karczmy regionalne tuż przy stokach, serwis i wypożyczalnię sprzętu zimowego, 9 tras narciarskich o różnym stopniu trudności, licencjonowaną szkółkę snowboardową i narciarską, wspaniały hotel „Pod Wulkanem” wraz ze SPA a ponad to, ośrodek zajmuje się również organizacją zawodów narciarskich.

Ciekawscy mogą zapoznać się z wirtualnym spacerem po Ośrodku a także do oglądania obrazu a żywo z kamer – świetna atrakcja – bez wychodzenia z domu!

Ci, którzy kochają góry i hotele ze strefą relaksu, latem również znajdą tu dla siebie bardzo wiele atrakcji.

Nike park, w którym na pewno zakochają się wszyscy rowerzyści, uwielbiający mocne wrażenia. Trasy o różnym poziomie trudności a także wypożyczalnia rowerów zjazdowych i górskim to naprawdę ciekawa i pełna emocji atrakcja.

W skład kompleksu Bike Park, wchodzą: free ride, a-line i downhill.

Ośrodek narciarski to nie tylko górskie zjazdy i trasy rowerowe dla rodzin. Ośrodek ma w swojej ofercie również atrakcje dla grup zorganizowanych, dla klientów biznesowych, organizuje również wycieczki jednodniowe. Wystarczy wejść na stronę ośrodka i bez wychodzenia z domu zarezerwować miejsca dla siebie, swojej rodziny, swoich pracowników czy partnerów biznesowych. Ośrodek organizuje wiele imprez, możecie więc mieć pewność, że zarówno zimą jak i latem, na pewno nie będziecie się tutaj nudzić!

http://www.czorsztyn-ski.com.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *