0

Dlaczego warto spędzić Sylwestra w górach?

Jesteś na etapie poszukiwania oferty sylwestrowej w górach. Wybierz coś szczególnego.

Zaplanuj już dziś ostatni dzień w roku

Okazuje się, że Sylwester to nie tylko dzień, w którym musimy się bawić na balu, wystrojeni oraz z pięknymi fryzurami. Nie każdy lubi tego rodzaju klimaty. Co więcej są osoby, które wolą koniec roku spędzić aktywnie.

Jak najbardziej jest taka możliwość. Osoby te powinny postawić na Sylwester w górach czy też Sylwester z nartami. Oferta jest bardzo rozbudowana. Największą atrakcją na tego typu wyjazdach są oczywiście stoki narciarskie. Wybierzmy takie miejsce, w którym mamy do czynienia z naprawdę genialną stacją narciarską. Taką stacją jest chociażby Kluszkowce stacja narciarska.

Na czym polega spędzanie Sylwestra w górach? Tak naprawdę oferty są bardzo różne. Najczęściej tego typu wyjazdy są kilkudniowe czy też nawet tygodniowe. Znajdziemy także oferty w górach, które są połączone z odpoczynkiem świątecznym. Niektóre oferty są połączone z zabawą sylwestrową, a inne polegają po prostu na spędzaniu tej, wyjątkowej nocy na stoku. O północy lampka szampana, kiełbaska z grilla oraz życzenia. Zapowiada się naprawdę fajnie.

Czy są jeszcze wolne miejsca?

Wiele osób zastanawia się czy jeszcze znajdzie się coś wolnego. Oczywiście obiekty o najlepszych opiniach oraz renomie mogą być już po części rezerwowane, ale na pewno uda nam się coś ciekawego jeszcze dla swojej rodziny i znajomych znaleźć. Pensjonat Szarotka w Kluszkowcach ma przygotowaną specjalną ofertę na sylwestra http://www.pensjonat-szarotka.pl/sylwester.html

W terminie 30.12-02.01.2021 lub 31.12-03.01.2021.

Koszt pobytu wynosi 600 zł za osobę, dzieci od 3 do 8 lat – 490 zł.

Wolny czas mogą Państwo poświęcić na spacery po okolicy i zabawy na śniegu.

Dla miłośników sportów zimowych czeka, jak zwykle świetnie przygotowana stacja narciarska Czorsztyn-Ski oraz inne stoki w pobliżu.

Cena obejmuje:

* 3 noclegi z wyżywieniem (3 śniadania, 3 obiadokolacje)

* kolacja w Noc Sylwestrową

 

Możliwość przedłużenia pobytu w cenie 150 zł za osobę (nocleg z wyżywieniem).

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 603850552

A jak z cenami?

Czy są wysokie? Bywa różnie. Najczęściej w okresie Sylwestra ceny są wyższe. Jest to dla hoteli oraz restauracji najlepszy okres w roku. W związku z powyższym musimy się z tym liczyć. Pomimo, że do końca roku jeszcze dużo czasu, to postarajmy się zaplanować już coś teraz. Później może nie być miejsc i zostaniemy na przysłowiowym „lodzie”. Nikt raczej nie chce spędzić najważniejszej nocy w roku na kanapie przed telewizorem w piżamie. Jest to mało wyjściowy strój, w którym nawet nie wypada witać Nowego Roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *