0

Spływ Dunajcem 2021

 

Podobnie jak w porzednim sezonie musimy zmierzyć się z pandemią koronowariusa. Zgodnie z obostrzeniami, każdy z pasażerów łodzi musi mieć maseczkę zakrywającą usta i nos. Na szczęście to jedyna niedogodoność. Sezon flisacki w tym roku wystartował zgodnie z planem 1 kwietnia i miejmy nadzieję bez przeszkód będzie trwał do 31 października.

Trasa spływu Dunajcem

Możemy wybrać skąd rozpoczniemy spływ: z przystani flisackiej w Sromowcach Kątach lub na przystani w Sromowcach Niżnych. Bilety możemu kupić w kasach na obu przystaniach. Istniej możliwość skorzystania z parkingów, toalet, restauracji, kiosków z pamiątkami. Do wyboru są dwie trasy do Szczwanicy (ok. 18 km) lub Krościenka (ok. 23km)

Ceny biletów

Ceny biletów do Szczawnicy zaczynąją się od 42 zł za bilet ulgowy poza sezonem i 61 zł za bilet normalny w tym samym okresie. Za bilet ulgowy do Krościenka poza sezonem przyjdzie nam zapłacić 49zł, bilet normalny to wydatek 75zł. Osoby wybierające się na spływ Dunajcem w szczycie sezonu 1 VII – 31 VIII muszą liczyć się z wyższą ceną. Szczegółowy cennik znajduje się na stronie https://flisacy.pl/bilety

Kasy biletowe czynne są:

kwiecień: 9.00-16.00
maj – sierpień: 8.30-17.00
wrzesień: 8.30-16.00
październik: 9.00-15.00

Istnieje również możliwość zakupu biletów on-line https://mt7.eu/partners/categories?id=1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *